БРОНЮВАННЯ

Наша система бронювання дозволить оформити замовлення за декілька хвилин швидко і зручно.

Після подання заявки на сайті, впродовж декількох годин, наші фахівці з бронювання відправлять на електронну адресу відповідь, яка є гарантованим підтвердженням броні вибраного номера в готелі, а також категорії і дати заїзду/виїзду.

Попереднє бронювання – це можливість вибрати оптимальний варіант для проживання і завчасно зарезервувати його. 

Туристичний збір не включений у вартість номера і оплачується окремо

 • Туристичний збір – це місцевий збір, кошти від якого зараховуються до місцевого бюджету.
  Платники збору:
  Платниками збору є громадяни України, іноземці, а також особи без громадянства, які прибувають на територію адміністративно-територіальної одиниці, на якій діє рішення сільської, селищної, міської ради або ради об’єднаної територіальної громади, що створена згідно із законом та перспективним планом формування територій громад, про встановлення туристичного збору, та тимчасово розміщуються у місцях проживання (ночівлі), визначених підпунктом 268.5.1 пункту 268.5 статті 258 Податкового кодексу України.
 • Резидент це  (Посилання)
 • Нерезидент це (Посилання)
 • Туристичний збір не включений у вартість номера і оплачується окремо, крім груп осіб, які звільняються від його сплати.
 • Обов’язковою умовою для звільнення від оплати туристичного збору є наявність наказу на відрядження у гостя при заїзді і / або надання його сканкопії при бронюванні. Для того, щоб туристичний збір не був включений в рахунок при бронюванні за безготівковим розрахунком, необхідно, щоб разом із заявкою на бронювання була направлена до відділу бронювання сканкопія наказу на відрядження. В іншому випадку, туристичний збір буде включений в рахунок.

Errors found in the form

There is a problem with the form, please check and correct the following:

  Бронювання онлайн0,00 ₴

  Загальна інформація

  Додаткова інформація

   

  У формі «Побажання» можно вказати: умови трансферу, додаткові ліжка та інше.