ФОТОСЕСІЇ В ЦЕНТРІ «МЕНОРА»

Що може бути краще, ніж яскраві і незабутні фотографії? Фотографії, які тішать око і гріють душу, які хочеться показувати друзям і родичам. Правильний вибір місця зможе зробити вашу зйомку незабутньою і неповторною.
Саме тому центр «Менора» надає послугу проведення фотосесій на території комплексу. Центр «Менора» унікальний архітектурний комплекс, який став найбільш масштабним проектом не лише міста Дніпро, а і усієї України. Це престижний і багатофункціональний центр з мальовничим і красивим видом на місто. Унікальність місцерозташування і респектабельний зовнішній вигляд будівлі підкреслюють його високий статус.

Максимально комфортні і зручні зали і локації центру з прекрасним інтер’єром допоможуть отримати саме ті фотографії, про які ви мрієте.
Різноманітність всіляких локацій комплексу дозволить здійснити різні тематичні фотосесії (весільні, love story, сімейні, дитячі, fashion фото і безліч інших варіантів для втілення задуманих образів). Професіонали комплексу нададуть допомогу в проведенні сьемки на найвищому рівні.

Комплекс має в розпорядженні ультрасучасні зали і майданчики:
• Великий зал урочистостей «Menorah Grand Hall» — є одним з найбільших і найкрасивіших в Україні;
• Малий зал урочистостей «Menorah Ballroom»;
• Будинок Пчелкина – пишний зал в стилі Ренесанс, дозволить вам відчути епоху старовинного Єкатеринославу. Розпис стін дореволюційних часів, що частково зберігся, і інші унікальні елементи декору інтер’єрів вражає уяву. У такій атмосфері будь-яка зйомка стане подією, що запам’ятовується;
• Галерея 1-го поверху центру – де відтворені 12 фасадів старовинного Єкатеринославу, стіни фанеровані єрусалимським камнем
• Апартаменти готелю «Menorah Hotel»;
• «Menorah Grand Terrace» — перший в Дніпрі відкритий дворівневий майданчик на даху ресторанного комплексу «Menorah Grand Palace» центру «Менора». З тераси відкривається заворожливий вид на місто, що вабить і надихає багатьох;
• Оглядовий майданчик на 18-му поверсі – дозволить відчути дух свободи, польоту і легкості, а також побачити місто з висоти пташиного польоту на рівні 65 метрів.

Для вас усі локації і види комплексу з’являться в усій своїй немислимій елегантності і розкоші. Завдяки цьому ви можете бути упевнені, що усі ваші побажання будуть максимально враховані, а результат фотосесії радуватиме вас через довгі роки!